WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

W Ghostbusters pojawi się Winston Zeddemore?

Od kiedy pojawiły się pierwsze wzmianki na temat Pogromców Duchów, którzy mieliby kontynuować oryginalną historię, fani zastanawiali się, kto w nim zagra. Najbardziej pożądana byłaby stara obsada, choć już aktor wcielający się Doktora Egona Spenglera nie żyje, to pozostali mają się dobrze. Jeszcze zanim pojawił się zwiastun, w sieci znalazła się informacja, że w Ghostbusters pojawi się Winston Zeddemore. Teraz aktor Ernie Hudson wyjaśnia te plotki.

Nowi Pogromcy Duchów, zwłaszcza po zwiastunie, są gorącym tematem. Fani oryginalnych filmów cieszą się, że nowa produkcja będzie kontynuować starą historię. A kiedy pojawiły się plotki, że w Ghostbusters pojawi się Winston Zeddemore, hype wszedł na jeszcze wyższy poziom. Niestety, Ernie Hudson, aktor wcielający się w tę postać, postanowił wyjaśnić krążące pogłoski. Zrobił to podczas swojego niedawnego występu w Jonny Dare Morning Show.

Nic na ten temat nie wiem. Nikt nie zwrócił się do mnie z kontraktem. Jestem podekscytowany tym, co się wydarzy. Ale byłbym bardziej podekscytowany, gdyby zadzwonili do mnie i zaproponowali pracę. Ale niezależnie od tego, fakt, że robią ten film, jest naprawdę fajny.

Ernie Hudson, Bill Murray i Dan Aykroyd pojawili się gościnnie w filmie Ghostbusters z 2016 z kobiecymi pogromczyniami duchów. Nie wcielili się jednak w swoje kultowe role. Cóż, fani z chęcią zobaczyliby ich w swoich rolach, niekoniecznie jako czynnych Pogromców, ale na przykład mentorów nowego pokolenia. Na razie jednak nic nie wiadomo na temat fabuły i obsady.

W Ghostbusters pojawi się Winston Zeddemore?

 

Wstępna premiera Ghostbusters 3 zaplanowana jest na lato 2020 roku.

Czytaj też:  Pierwsze zdjęcie Lexa Luthora. Legendarny wróg Supermana nadchodzi

Źródło: cbr.com