WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

W Kapitan Marvel w końcu poznamy historię Nicka Fury’ego

W najbliższym filmie z Marvel Cinematic Universe zostanie rozwiązana jedna z największych zagadek uniwersum. W końcu poznamy historię Nicka Fury’ego, jednej z najbardziej tajemniczych postaci. Według wcielającego się w tę postać aktora dowiemy się nawet, jak Fury stracił oko.

Do tej pory Marvel bardzo skąpo dawkował wszelkie informacje na temat szefa S.H.I.E.L.D. Fury pojawiał się znikąd i podobnie odchodził, zawsze jednak trzymał rękę na pulsie. W nowym wywiadzie dla Entertainment Tonight Samuel L. Jackson wyjawił, że w końcu poznamy historię Nicka Fury’ego.

Zobaczycie dokładnie, co stało się z jego okiem. Dowiecie się, że miał rodzinę. Opowie o rzeczach, o których nie rozmawiał wcześniej – skąd pochodzi i co zrobił.

W 2014 roku w filmie Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz, Fury powiedział Kapitanowi, że ostatnim razem jak komuś zaufał kosztowało go to oko. Czy to wyznanie było kolejnym kłamstwem? Nie wiadomo. Jednak wypowiedź Jacksona sugeruje, że Fury nie wyjdzie z najnowszego filmu w całości.

Mówimy o tym, że był na wojnie, pozostawił ją za sobą zostając szpiegiem. O niektórych rzeczach, jakie robił, gdy był szpiegiem, co doprowadziło go do tego konkretnego miejsca. Mamy więcej historii i rzeczy, które zmieniły go w osobę, którą spotkaliście w Iron Manie.

W Kapitan Marvel w końcu poznamy historię Nicka Fury’ego

Film Kapitan Marvel na ekranach kin pojawi się 8 marca 2019 roku. W rolach głównych zobaczymy takie gwiazdy, jak: Brie Larson, Samuel L. Jackson,  Jude Law, Clark Gregg, Lee Pace, Djimon Hounsou i Gemma Chan.

Czytaj też: Kto dokończy szkolenie Rey w IX Epizodzie Gwiezdnych Wojen?

Źródło: cbr.com