WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

W następce Fallout: New Vegas nie wierzą sami twórcy

Jestem pewien, że najbardziej zagorzali fani serii Fallout wskażą właśnie odsłonę New Vegas za tą najlepszą z odsłon w 3D. „Czwórka” może i była solidną produkcją, ale ze słabą fabułą, a o „trójce” nie ma co wspominać. Wygląda jednak na to, że w następce Fallout: New Vegas nie wierzą sami twórcy.

I mówimy teraz o studiu Obsidian, które właśnie na zlecenie Bethesdy stworzyło (według wielu) najlepszą odsłonę cyklu. Mogłoby to oznaczać nieco dłuższą współpracę pomiędzy firmami, ale okazuje się, że był to wyłącznie pojedynczy incydent. Powiedział to już wcześniej Todd Howard w jednym z wywiadów, zachwalając jednocześnie studio, a teraz takie podejście przypieczętował sam Obsidian na swoim Twitterze:


Dla fanów uniwersum Fallouta zdecydowanie nie podoba się nadchodzący wielkimi krokami Fallout 76 w multi, więc jeden z nich spróbował zagadnąć samego mistrza o ewentualną kontynuację New Vegas. Odpowiedź może nas oczywiście zasmucić, ale nie ma w tym nic specjalnie zaskakującego. Obsidian wejdzie bowiem już wkrótce pod skrzydła Microsoftu, więc to jedna z tych cegiełek, które „gryzą się” z kolejną współpracą.

Czytaj też: Na drugą odsłonę Fallout: New Vegas nie ma co liczyć

Źródło: PCGamer
Zdjęcia: PCGamer