WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

W nowym DLC do Kingdom Come: Deliverance pomożemy kompanowi w miłości

Amorous Adventures będzie drugim DLC do naprawdę docenianej gry czeskiego studia Warhorsem. Wcześniej bawiliśmy się w zarządcę wioski, a teraz w ciele Henryka w Kingdom Come: Deliverance pomożemy Sir Hansowi w podbiciu serca Karoliny.

A będzie to naprawdę trudne, ponieważ ojcem Karoliny jest nikt inny, jak rzeźnik, który nie wiem dlaczego od razu przyniósł mi na myśl Butchera z Diablo. Mhh… może to dlatego, że zwiastun Amorous Adventures ukazuje nieco bardziej „krwistą” przygodę, niż moglibyśmy przypuszczać? Tak czy inaczej, nowy DLC do Kingdom Come: Deliverance będzie zdecydowanie przepełniony elementami skradankowymi oraz solidną dawką humoru. Naszym zadaniem nie będzie nic specjalnie trudnego – ot podrzucić Karolinie biżuterię i miłosny list od Sir Hansa. Jednak coś zdecydowanie nie poszło tak, jak powinno, a naszyjnik może okazać zarzewiem mrocznej przygody.

Wprawdzie nie wiemy, kiedy dokładnie zadebiutuje Amorous Adventures, ale Warhorse potwierdziło, że premiera odbędzie się jeszcze w tym miesiącu. Według PCGamesN będzie oferować od 10 do 15 godzin zabawy, które solidnie przeciągnie debiut (tym razem) darmowego dodatku Tournament. Ten zamiast na miłosnych podbojach, będzie skupiać się na rycerskich turniejach, na których Henry z pewnością od razu się odnajdzie. Po stawieniu czoła i wygraniu z najodważniejszym z najodważniejszych, gracze otrzymają specjalny zestaw pancerza oraz pieniądze.

Kingdom Come: Deliverance kasowym hitem

Źródło: PCGamer
Zdjęcia: Warhorse