WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

W serialu Starship Troopers zobaczymy oryginalną obsadę?

Ed Neumeier i Paul Verhoeven są odpowiedzialni za dwa najbardziej pamiętne filmy science-fiction w historii kina: RoboCopa i Starship Troopers. Obecnie trwają prace nad kontynuacją opowieści o Gliniarzu Przyszłości, więc nic dziwnego, że przyszła kolej i na drugi tytuł. Mimo iż planowany jest filmowy reebot, Neumaier myśli nad serią telewizyjną. A w serialu Starship Troopers zobaczymy oryginalną obsadę. A przynajmniej reżyser na to liczy.

Ed Neumaier udzielił niedawno wywiadu dla HN Entertainment.  Podczas niego wypowiedział się nie tylko o planach na serial Starship Troopers z oryginaną obsadą, ale również ogólnie o rebootach.

Myślę, że obsada mogłaby wrócić, ale nie chcę niczego zapeszać. Mówimy jednak o próbie zrobienia serialu telewizyjnego w oparciu o film. Mam wielkie nadzieje co do powrotu Caspera van Dien do roli Juana „Johnny’ego” Rico. Pisałem już o tym z Casperem.

Reżyser wyraził jednocześnie brak zaufania do rebootów. Uważa, że w procesie odświeżania filmy tracą pierwotną wyjątkowość i magię. Coś w tym jest, bo urok wielu starych produkcji tkwił właśnie w pewnego rodzaju prymitywizmie i prowizorce. Neumaier powiedział, że to, co zrobili z pierwszym statkiem jest nie do powtórzenia.

Paul Verhoeven wyreżyserował Starship Troopers na podstawie książki Roberta Heinleina. Film opowiadał o grupie szkolnych przyjaciół, którzy wstępują do armii, co gwarantuje im obywatelstwo i różne przywileje. Wkrótce stawiają czoła najeźdźcom z kosmosu, olbrzymim pajęczakom. W rolach głównych zagrali: Casper Van Dien, Denise Richards, Jake Busey i Dina Meyer.

Nie wiadomo na razie czy rzeczywiście doczekamy się serialu Starship Troopers i to z oryginalną obsadą. Musimy poczekać na konkretniejsze informacje.

Czytaj też: Kogo zobaczymy w 2 sezonie Titans?

Źródło: cbr.com