WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

W Skyrim na Switchu królują mody upiększające kobiety

Rynek pornograficzny czerpie z gier to, co najlepsze, czyli… (bardzo) oddanych fanów jakiekolwiek marki. Nie powinno nas to specjalnie dziwić, kiedy na przykład okazuje się, że w Skyrim na Switchu królują mody upiększające kobiety.

Wszystko zaczęło się fanów, którzy znaleźli sposób na obejście ograniczenia wersji Skyrima na Nintendo Switch. Ten nie wspiera natywnie żadnych modów, co jednak nie stanowiło problemu w połączeniu z plikami ze strony Nexus Mods i narzędzia NX Tool. Te umożliwiły nowatorskim „twórcom” stworzenie specjalnej wersji modyfikacji na Switcha, wśród których największą popularnością cieszą się akurat te, które podmieniają tekstury postaci kobiecych, podkreślają ich walory oraz zwyczajnie je upiększają. Zdecydowanie największym uznaniem cieszy się mod Female Body Renewal.

Oczywiście „seksowne mody” nie są jedynymi, które przeniesiono na nową platformę, choć te nie są aż tak często pobierane. Średnio jednak pozostałe są pobierane aż trzykrotnie rzadziej od tych mniej konwencjonalnych. Wydawać się to może prozaiczne, ale tak naprawdę pokazuje, czego oczekują gracze. To z kolei może okazać się niemałą wskazówką dla twórców, którzy przecież spędzają miesiące nad pomysłami przyciągnięcia graczy. A tu okazuje się, że wystarczy rzucić okiem na listę najpopularniejszy modów! Piszę to oczywiście z małym przekąsem, bo np. scena modowa Wiedźmina 3 poszła w stronę usprawnień graficznych…

Skellige w Wiedźminie 3 jeszcze nigdy nie wyglądało tak dobrze!

Źródło: Kotaku
Zdjęcia: Kotaku