WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Walentynki – Internet za darmo w T-Mobile i tańszy abonament w lajt mobile

W ramach promocji Happy Fridays T-Mobile rozdaje darmowe pakiety internetowe dla dwóch osób. Z kolei lajt mobile z okazji Walentynek obniża cenę abonamentu w wersji duet.

T-Mobile – 3 GB dla Ciebie i 5 GB dla drugiej osoby

Użytkownicy wszystkich ofert T-Mobile – abonamentowych, mix i na kartę, mogą otrzymać darmowy pakiet danych w ramach promocji Happy Fridays. Pakiet można uruchomić w aplikacji Mój T-Mobile i zostanie aktywowany w ciągu 72 godzin od zlecenia.

Osoba zlecająca otrzyma darmowe 3 GB, a wskazana przez nią druga osoba darmowe 5 GB. Internet można wykorzystać do końca okresu rozliczeniowego, w którym został aktywowany. Promocja trwa do 16 lutego.

lajtDuet MEGA w niższej cenie

lajtDuet MEGA walentynki

Również do 16 lutego trwa promocja w lajt mobile, w ramach której cena abonamentu lajtDuet MEGA została obniżona z 69,99 zł miesięcznie na 59,99 zł.

Oferta obejmuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, 300 GB Internetu (100 GB w dzień i 200 GB w nocy, od 1:00 do 8:00), 3,25 GB do wykorzystania w roamingu oraz umowę bezterminową. Do oferty można dobrać kolejne karty, maksymalnie trzy, w cenie 29,99 zł każda.