WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Walter White powróci w filmie Breaking Bad?

Według dostępnych informacji Vince Gilligan pracuje nad filmem Breaking Bad. Nie wiadomo dokładnie o czym będzie opowiadał i czy będzie kontynuował wątki poruszone w serialu. Fani serii najbardziej zastanawiają się, czy Walter White powróci w filmie Breaking Bad?

Choć wiadomość o tym, że powstanie film Breaking Bad pojawiła się bardzo niedawno, fani wysnuli już wiele teorii o czym miałby on opowiadać. Według jednej z nich fabuła miałaby się skupiać wokół Jesse’ego Pinkmana granego przez Aarona Paula i miałaby być kontynuacją wydarzeń z finału serii. Paul wyraził zainteresowanie projektem i stwierdził, że chciałby w nim wystąpić.

Mimo wszystko, fanów najbardziej interesuje, czy Walter White powróci w filmie Breaking Bad. Sam aktor,  który wcielał się niego przez pięć sezonów serialu – Bryan Cranston, w programie Dan patrick Show powiedział:

Tak, wydaje mi się, że będzie filmowa wersja Breaking Bad, ale szczerze mówiąc nie przeczytałem scenariusza. Wiec nie mogę nic powiedzieć. Jeśli Vince Gilligan mnie o to poprosi, oczywiście, że wystąpię. Jest geniuszem.

Pod koniec serialu Breaking Bad Jesse Pinkman kradnie samochód i ucieka pozostawiając, zaś Walter White umiera. Postać Pinkmana ma więc otwartą furtkę do kontynuacji. Nie wiadomo jednak jak miałby w takim razie powrócić White. Być może w retrospekcjach, albo w halucynacjach. Istnieje jednak szansa, że film uzupełni luki z serialu i będzie rozgrywać się jeszcze przed wydarzeniami z finałowego odcinka.

Na razie nie ma oficjalnych informacji, więc jedynie możemy gdybać. Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się jeszcze w tym miesiącu w Nowym Meksyku.

Czytaj też: Eggsy nie wróci w Kingsman 3

Źródło: https://www.cbr.com/