Najpopularniejszą grą Wargaming jest oczywiście World of Tanks. Białoruski developer stara się jednak na wszystkie możliwe sposoby przyciągnąć graczy również do ich pozostałych gier, które nie cieszą się aż taką popularnością, jak czołgi.

Aby odmienić taki stan rzeczy, przygotowano największy do tej pory patch dla World of Warplanes, które przemianowano z tej okazji na wersję 2.0. Co nowego przygotowano?

Zmieniono całkiem sporo, m. in. przemodelowano klasy samolotów oraz dodano bombowce, którymi gra się zupełnie inaczej, niż dostępnymi do tej pory klasami. Poprawiono też samą rozgrywkę i dodano nowy tryb o nazwie Conquest. Polega on na kontrolowaniu taktycznym mapy przy pomocy różnych rodzajów samolotów, z czego każdy ma inne zadania do wykonania. Co ciekawe – mamy w tym trybie możliwość respawnu (co jest niespotykane w grach WG) i kontynuowania rozgrywki. Do tego gruntownie przemodelowano grafikę oraz dźwięk (ciekawe, kiedy WoT doczeka się nowego silnika graficznego).

Poniżej zwiastun World of Warplanes 2.0 z rozgrywki:

Patch powinien już być dostępny do pobrania. Czy wprowadzone zmiany wystarczą, aby poprawić kondycję Wargamingowych samolotów? Czas pokaże.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!