WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Warner Bros. wyprodukuje film o Zatannie

Filmowe uniwersum DC rozrasta się ostatnio w zastraszającym tempie. W sieci pojawiła się informacja, że Warner Bros. wyprodukuje film o Zatannie, jednej z popularnych bohaterek DC Comics.

Zatanna jest potężnym magiem, wywodzącym się z rasy Homo Magi. W jej żyłach płynie krew Leonarda Da Vinci i Nostradamusa. Ma bardzo szeroki zakres umiejętności – telekineza, telepatia, podróże między wymiarami, kontrolowanie pogody, podróże w czasie i wiele innych.  Postać Zatanny powstała w 1964 roku. Jest członkiem Ligi Sprawiedliwości.

Warner Bros. wyprodukuje film o Zatannie

Postać Zatanny pojawiła się w animowanym serialu Batman, serialu Smallville i Young Justice. Była również jedną z głównych postaci w animowanym filmie Justice League Dark z 2017 roku.

Zatanna jest jedną z niewielu bohaterek DC Comics, która może dostać własny film. Właściwie nie wiadomo dlaczego, komiksowe uniwersum DC jest pełne żeńskich postaci. Choć może nie każda ich historia jest w stanie pociągnąć samodzielny film. Na razie nie wiadomo kto mógłby zagrać tytułową Zatannę, ani kiedy możemy spodziewać się premiery.

Czytaj też: Na nowym zdjęciu Hellboy wygląda fenomenalnie!

Źródło: www.cbr.com