WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Warner Bros wyprodukuje Plastic Mana?

Wygląda na to, że kinowe uniwersum DC powiększy się o kolejnego superbohatera. Podobno Warner Bros. wyprodukuje Plastic Mana.

Jak donosi The Hollywood Reporter scenarzystka Amanda Idako ma zająć się napisaniem scenariusza do tej produkcji. Plastic Man zapowiadany jest jako komedia przygodowa. Projekt znajduje się na razie na wczesnym etapie rozwoju, nie wiemy więc nawet kto go wyreżyseruje.

Postać Plastic Mana stworzył Jack Cole. Bohater zadebiutował w komiksach Quality Comics w 1941. Patrick „Eel” O’Brian czyli Plastic Man na początku był przestępcą. Podczas nieudanej napaści został ranny i oblany chemikaliami, a następnie porzucony przez członków gangu, w którym działał. To właśnie one sprawiły, że jego ciało zyskało zdolność rozciągania, odbijania się i przybierania praktycznie każdego, dowolnego kształtu. O’Brian był zrozpaczony porzuceniem przez kolegów, dlatego właśnie postanowił przejść na drugą stronę barykady. Swoją moc wykorzystywał w służbie dobra i ukrywając swoją tożsamość oczyszczał miasto z przestępców.

Warner Bros wyprodukuje Plastic Mana?

Gdy w połowie lat 50 zamknięto Quality Comics, DC wykupiło Plastic Mana, a także wiele innych postaci. Plastic Man ma rzeszę fanów, pojawiał się również gościnnie w kilku filmach animowanych. W latach 1979-1981 miał również własną kreskówkę. Elastycznego superbohatera mogliśmy zobaczyć w serialach animowanych takich jak Liga Sprawiedliwych bez granic i Liga Młodych. Ten film będzie pierwszą aktorską produkcją z jego udziałem. Co z tego wyjdzie? Nie wiadomo. Musimy poczekać na bardziej szczegółowe informacje. Na razie nie mamy nic konkretnego, więc pozostają tylko domysły i spekulacje.

Czytaj też: Pierwsze zdjęcie z planu nowego Men In Black

Źródło: cbr.com