WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Warszawski pomysł na Symulator Pszczoły

Nie tak dawno mieliśmy okazję rzucić okiem na Symulator Karczmy od Kraken Unleashed Studio z Warszawy, a teraz zupełnie inne studio – Varsaw Games zaprezentowało Symulator Pszczoły.

Produkcja, która otrzymała właśnie pierwszy oficjalny trailer trafi na rynek pod nazwą Bee Simulator. Jak możemy spodziewać się po samym tytule – gra skupi się na życiu pszczoły, za której to sterami posadzi nas ekipa Varsaw Games. Na zdjęciach i materiale wideo możemy zauważyć, że skupimy się na rozwoju naszego ula i zwiedzaniu Central Parku w Nowym Jorku. W ofercie sprzedaży na Steamie trafimy na całkiem rozbudowany opis. Wynika z niego, że Symulator Pszczoły pozwoli nam na zabawę w akrobatę, wyścigach, czegoś w rodzaju obrony przed natrętnymi ludźmi i odwiedzaniu zakątków, w których ukryto specjalne kwiaty i rośliny. Te ostatecznie trafią do naszego „klasera”, a dokładnie osiągnięć w grze.

Symulator Pszczoły będzie oferował pełne spolszczenie i pozwoli na zabawę w trzech trybach. W grę wchodzi tradycyjna przygoda w pojedynkę, kooperacja, a nawet rozgrywka na podzielonym ekranie z dodatkową mapą. Twórcy twierdzą, że produkcja odzwierciedla rzeczywisty wygląd Central Parku i trafi w gusta tych starszych, jak i najmłodszych. Wszystko przez brak jakiejkolwiek przemocy i rozbudowanego świata z licznymi interakcjami. Przygodę w ciele pszczoły umili nam ponadto ścieżka dźwiękowa Mikołaja Stroińskiego, który współtworzył brzmienia w Wiedźminie 3. Całkiem okazale prezentują się wymagania. Te na minimalnym poziomie będą wymagać GTX 1050 4 GB i 4 rdzeniowego procka o taktowaniu minimalnym rzędu 2,5 GHz.

Forbes: rynek polskich twórców gier wart miliardy złotych

Źródło: Steam
Zdjęcia: Steam