WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Warszawskie studio prezentuje zwiastun Symulatora Karczmy

Symulatory są chyba jedynym gatunkiem, gdzie twórcy mogą zupełnie puścić wodzę fantazji inspirując się życiem w rzeczywistości. Przykładem tego jest Symulator Karczmy, który zadebiutuje pod nazwą Crossroads Inn.

Za pomysł i wykonanie tego tytułu odpowiada Kraken Unleashed Studio, rezydujące obecnie na terenie Warszawy. Zaś wydaniem Crossroads Inn zajmie się Klabater. Nie myślcie jednak, że pomimo braku znanych nazw produkcja jest jakąś amatorszczyzną. Symulator Karczmy doczekał się już oficjalnej strony w sklepie Steam i opisu rozgrywki. Wychodzi na to, że (kto by pomyślał!?) gracze wejdą w rolę właściciela karczmy znajdującej się w fantastycznym świecie Delcrys. Rozegramy tam zarówno nieskończoną przygodę w formie sandboxa, „epicką kampanię fabularną” i scenariusz trwający około 20 godzin.

Symulator Karczmy pozwoli nam na zbudowanie naszego dobytku od podstaw, zatrudnianiu personelu, zarządzaniu dostawami, a nawet organizowaniu „specjalnych usług”. Nasz szynkwas przemieni w istne laboratorium, gdzie będziemy wynajdować coraz to nowsze receptury, a momentami będzie zbierał wokół siebie istne kółko zapoznawcze, gdzie spotkamy ciekawe postacie i ich historie, które z każdym kuflem (początkowo) podrzędnego trunku będą wypływać z ich ust. Szczerze mówiąc, zapowiada się to na naprawdę ciekawe połączenie, które twórcy mogą wzbogacić o masę dobrze przemyślanych mechanizmów.

Jednak na premierę (wyłącznie na PC) przyjdzie nam poczekać do 2019 roku. Czy ktokolwiek z Was przypomniał sobie z okazji tego newsa serię „Kroniki królobójcy” z Kvothe w roli głównej? Literatura naprawdę zacna, a przy tle, jaki zaserwuje nam Symulator Karczmy wręcz wymagana.

EDGE, czyli amerykański symulator strzelaniny w szkole

Źródło: Steam
Zdjęcia: Steam