Lubisz uniwersum Marvela i najbardziej kasowe dzieło Rockstara? W takim razie nie zwlekaj i wypróbuj specjalną modyfikację, która umożliwi Ci wcielenie się w Hulka w GTA V.

Modyfikacja GTA V Hulk jest dostępna w wersji na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One i Xbox 360 pod tym linkiem. Nie oferuje jednak żadnej otoczki fabularnej, czy misji, a solidną dawkę rozwałki w skórze zielonego wielkoluda. Za jego sterami otrzymujemy specjalne umiejętności pokroju super siły, super sprintu, super skoku, super ataków… no ogólnie jesteśmy super. Do całości dochodzi automatyczne leczenie się, specjalne ataki i możliwość rzucania samochodami na prawo i lewo. O wspinaniu się po budynkach, ściągania latających pojazdów na ziemię i wyciąganiu pilotów z kokpitów niewspominając.

Powyżej możecie zauważyć, na co dokładnie pozwala ta modyfikacja. Pomimo braku specjalnego celu, skakanie po znanym, jak własną kieszeń mieście wydaje się być fajną zabawą. Zwłaszcza w ciele jednego z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów Marvela.

Źródło: Wccftech

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej