WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Według Samuela L. Jacksona Kapitan Marvel może podróżować w czasie

Wkrótce do filmowego Uniwersum Marvela dołączy najpotężniejszy superbohater jakiego kiedykolwiek widzieliśmy. Chodzi oczywiście o Carol Danvers. Wiemy, że odegra ważną rolę w Avengers: Endgame, a Samuel L. Jackson ujawnia w jaki sposób. Według niego Kapitan Marvel może podróżować w czasie.

Scena po napisach  w Avengers: Infinity War pokazała jak Nick Fury, tuż przed śmiercią, wzywa na pomoc Carol Danvers. Wiemy, że będzie jednym z najpotężniejszych herosów uniwersum, jednak na razie nie wiadomo, która z jej supermocy pomoże w pokonaniu Thanosa. W najnowszym wywiadzie dla Entertainment Tonight, Samuel L. Jackson, rzuca trochę światła na jej umiejętności. Według aktora, Kapitan Marvel może podróżować w czasie.

Ona jest najsilniejsza postacią – jeśli chodzi o kogoś, kto ma moc zdolną robić różne rzeczy – w uniwersum Marvela. Wiemy, że potrzebujemy kogoś równie silnego jak Thanos. W pewnym momencie dowiemy się, jak potężna ona jest i poznamy wszystkie rzeczy, do których jest zdolna. Jest jedną z niewielu osób w Uniwersum Marvela, które mogą podróżować w czasie, więc…

Jeśli słowa Jacksona są prawdziwe, to nowa umiejętność Carol będzie kluczowa w pokonaniu Thanosa i odwróceniu skutków jego pstryknięcia. Fakt, że Kapitan Marvel może podróżować w czasie potwierdzałby informacje o jej ogromnym znaczeniu w Endgame.

Wszystkiego dowiemy się 8 marca, kiedy na ekrany kin wejdzie Kapitan Marvel.

Czytaj też: Wzrost cen w Disneylandzie związany z otwarciem Star Wars: Galaxy Edge

Źródło: cbr.com