WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Weekend pełen darmowych gier – Absolver, Tekken 7 i nie tylko

Tym razem zadowoleni będą zwłaszcza miłośnicy bijatyk i nietypowych strategii 4X. Mowa o Absolver, Tekken 7, Street Fighter V, BlazBlue: Cross Tag Battle, Endless Space 2 i Endless Legend.

Jest więc w czym wybierać, ale fani FPSów i RPGów raczej nie będą pocieszeni. Zacznijmy może od trzech bijatyk, które w ramach specjalnego weekendu na Steamie będą dostępne do poniedziałku 6 sierpnia do godziny 19:00. Chyba najlepszym wyborem będzie dla Was Tekken 7, który jest uznawany za po prostu dobry tytuł do mordobicia. Nieco gorzej prezentujący się Street Fighter V może nie zachwyci wyjadaczy, ale może spodobać się początkującym. BlazBlue: Cross Tag Battle z kolei jest raczej zarezerwowany dla fanów wschodnich klimatów i samej kreski. Warto wspomnieć, że wraz z darmowym weekendem będzie obowiązywać przecena na każdy z tych tytułów. Podobnie sprawa ma się z kolejnymi.

A wśród nich znalazł się Absolver, który (moim zdaniem) zasługuje na te kilka godzin. Wszystko przez to, że wnosi odrobinę świeżości do gatunku bijatyk/RPG, ponieważ producent wrzucił gracza do otwartych dla wszystkich graczy lokacji, gdzie fabularnie mamy pokonywać coraz to nowych wrogów. Miłośnicy nieco wolniejszego i bardziej strategicznego podejścia powinni zadowolić się Endless Space 2 i Legend. Obie prezentują sobą gatunek 4X, który posiada wprawdzie spory „próg wejścia”, ale dawana przez rozwój tamtejszych cywilizacji międzyplanetarnych radość jest godna kilkudziesięciu minut ślęczenia nad instrukcją.

A Wy co wypróbujecie na własnej skórze?

Multiplayer w No Man’s Sky NEXT nie dla GOGa

Źródło: Steam