WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Akcja partnerska

WhatNext kończy 2 lata! Z tej okazji mamy dla Was kilka konkursów i…

WhatNext już od dwóch lat informuje Was o nowinkach technologicznych, nowych osiągnięciach naukowych czy ciekawostkach z pogranicza technologii i nauki. Już od dwóch lat piszemy dla Was, recenzujemy gry, testujemy sprzęt komputerowy, peryferia i urządzenia mobilne, byście nie zbłądzili podczas zakupów. Od dwóch lat recenzujemy książki i filmy, by wieczorne seanse z kulturą zawsze były udane, a nawet i o motoryzacji czy komiksie czasem coś napiszemy, a co!

WhatNext to miejsce, gdzie technologia zbratała się z popkulturą, a popkultura z nauką. To serwis, który porusza wszystkie wątki, które dziś rozpalają wyobraźnię. Poza polityką, bo polityka brzydko pachnie, jak się ją zostawi na dłużej na słońcu…. WhatNext stworzyliśmy dla Was, a naszym celem jest opisywanie świata takim, jaki jest, a czasem nawet wyjaśnianie pewnych niewyjaśnionych wątków. I wiecie co? Cieszymy się, że jesteście z nami i dziękujemy za wspólnie spędzony czas! Chcemy dać Wam jak najwięcej i raduje nas myśl o dalszym pisaniu dla takich czytelników, jak Wy!

Konkursy!

Jak urodziny, to konkursy! Konkursy zatem będą i to już niedługo, a co ważniejsze, będzie można wygrać w nich całkiem sympatyczne fanty czy suweniry. Więcej info wkrótce, w zasadzie – na dniach! Śledźcie więc pilnie WhatNext, bo sprzęt komputerowy czy peryferia nie rosną na drzewach!

Zmiany, hej!

Mimo iż cieszy nas – hej, ha – posiadanie stałego grona czytelników, to nie zamierzamy spocząć na laurach, gdyż w dzisiejszym świecie powiedzieć, że cofa się ten, który nie wprowadza zmian, to nie powiedzieć nic. Świat pędzi, trendy się zmieniają, a tylko słońce dalej, nie wiedząc czemu, wstaje na wschodzie. Wiatr zmian wieje również dla nas, dlatego planujemy kilka usprawnień, z których (mamy nadzieję) będziecie zadowoleni.

Nowy redaktor prowadzący (to ja), nowi redaktorzy i autorzy współpracujący z nami okazjonalnie, nowa formuła tekstów i większy nacisk na publicystykę. W dalszym ciągu planujemy dostarczać Wam opinii na temat sprzętu czy gier, recenzować filmy, książki i inne dzieła popkultury oraz pisać o najciekawszych innowacjach technologicznych czy milowych krokach w nowoczesnej nauce. To, z czego dobrze znacie WhatNext pozostanie niezmienione, w myśl przekonania, że zwycięskiej drużyny się nie zmienia.

Co nowego? Po kolei. Pojawi się nowe logo oraz nowy motyw, który odmieni oblicze serwisu. Nie zrozumcie mnie źle, WhatNext ciągle wygląda świeżo i nowocześnie, ale nowy motyw sprawi, że nasza prezencja będzie nienaganna, a obsługa strony prostsza niż kiedykolwiek. Warto więc czekać. Jeśli chodzi o tematykę zaś, to na naszych łamach pojawi się więcej motoryzacji oraz więcej wieści ze świata technologii mobilnych. Będą testy, będą recenzje, poradniki i zestawienia. Będzie publicystyka, dużo publicystyki.

W ramach zmian, chcemy pokazać Wam nasze twarze, chcemy nawiązać z Wami prawdziwe relacje, chcemy wyłonić się zza internetowej kotary i zbudować społeczność wokół portalu. Wierzymy, że razem z Wami uda nam się rozbudować serwis. Bądźcie z nami kolejny rok, a dostarczymy Wam mnóstwo ciekawych newsów, merytorycznych testów i recenzji oraz inspirujących felietonów o znanej już przez Was wysokiej jakości, ale w nowej formie.

Zatem, STO LAT dla WHATNEXT, a Wam wszystkim cała redakcja życzy powodzenia w nadchodzących konkursach!