WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Mody do Wiedźmin 3 z teksturami 4K i poprawioną „fizyką postaci”

Mody i jeszcze raz mody! Do ponownego wskoczenia w skórę Białego Wilka i wyruszenie na przygodę w celu odnalezienia Ciri zachęcą Was najnowsze modyfikacje graficzne. Tak ładnego terenu i „naturalnych” NPC jeszcze nie było w Wiedźminie 3!

Nie ma jednak tak dobrze, ponieważ White Orchard 4K Terrain Mod rewoluzjonizuje wyłącznie teren w Białym Sadzie. Tak, to ta pierwsza lokacja, do jakiej trafiamy w Wiedźminie 3 po ukończeniu samouczka. Autor zdecydował się na podmienienie wszystkich tekstur oryginalnych na te w rozdzielczości 4k, ale z zachowaniem oryginalnego stylu. Wszystko będzie więc jak w podstawowej wersji gry, ale ostre, jak cholera.

Wiedźminie 3, Wiedźmin 3, Dziki gon, Biały wilk, gra, mody, grafika, modyfikacje, graficzne

Z kolei NPC Physics Overhaul powinni wybrać ci, którzy zauważają niedociągnięcia przy fizyce owłosienia i ubrania bohaterów niezależnych przy 60 klatkach na sekundę. Poprawia zachowanie włosów, wiszących naszyjników, medalionów, broni, elementów siodła i w ogóle wszystkiego, co jest oddzielnym przedmiotem. Poprawę widać zwłaszcza przy długich włosach (np. Priscilli), a nawet obijających się w pochwach mieczach Geralta.

Wiedźmińska posiadłość w Toussaint wyceniona na 1 mln dolarów

Źródło: Wccftech
Zdjęcia: Wccftech