Ogromny sukces serialu Stranger Things, który został stworzony przez Netflixa, sprawił, że seria praktycznie od premiery miała zapewniony 2 sezon. Jednakże do dziś nie wiadomo było, kiedy odbędzie się jego premiera.

Została ona zaplanowana na 27 października. Wtedy też powrócą ulubieni bohaterowie, którzy żyją w miasteczku Hawkins. Oprócz tej informacji pojawił się także pewien teaser. Pokazuje on, że drugi sezon powinien być jeszcze dziwniejszy niż pierwszy. Wiadomo było, że w miasteczku nic nie będzie działo się normalnie. Zdarzyło się wszak kilka niewyjaśnionych rzeczy, które muszą zostać przetrawione przez mieszkańców. Duży nacisk w tym sezonie zostanie także położony na dzieci. W serialu pojawią się nowi bohaterowie, między innymi Max, która jest w wieku chłopców i będzie źródłem konfliktu.

Producenci nie zdradzają wiele więcej na temat Stranger Things 2. Mówi oni jedynie, że należy oczekiwać nowych bohaterów, którzy niekoniecznie będą ludźmi. Czekam z niecierpliwością na ten sezon i mam nadzieję, że poziom poprzedniego zostanie przebity.

Źródło: https://www.eteknix.com/

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!