WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Wiemy już kto zagra Nathana Drake’a w filmie Uncharted!

O filmie Uncharted powoli zaczyna robić się nieco głośniej. W październiku 2016 roku informowaliśmy Was, że Shawn Levy będzie reżyserem tejże produkcji (wcześniej zajmował się reżyserią Stranger Things), zaś dzisiaj dowiadujemy się nieco o obsadzie, a konkretniej o głównej roli Nathana Drake’a. Kto w niej wystąpi?

Odpowiedzią na to pytanie jest Tom Holland, którego możecie znać z tego, iż wciela się on w nowego Spider-Mana. Jego wyczyny ocenimy dokładniej przy okazji premiery Spider-Man: Homecoming. W niedalekiej przyszłości będzie on też nowym Nathanem Drakem. W związku z tym twórcy muszą znaleźć też nowego scenarzystę, stąd zapewne na produkcję przyjdzie nam poczekać nieco dłużej.

Sam film Uncharted, przynajmniej według redakcji Deadline, będzie prequelem do przygód tego bohatera z gier wydanych na PlayStation. Ma on podobno bazować o flashback z Uncharted 3, gdzie młody Nathan poznaje swojego przyszłego partnera – Sullivana. Sony ma szansę na wykreowanie całego uniwersum, w którym przedstawiają dojrzewanie oraz przeobrażenie młodego Drake’a w osobę, którą znamy z gier. To bardzo ciekawa koncepcja, która mocno wzbogaci wiedzę fanów.

Zatem Tom Holland… a Wy kogo widzielibyście w roli Nathana Drake’a? Może Tomasz Karolak? Dajcie znać w komentarzach!

źródło: deadline.com | zdjęcie: theexpgrind.com