WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Wiemy kiedy ruszy produkcja The Eternals

The Eternals ma być początkiem nowej, czwartej ery w historii Marvel Cinematic Universe. Podobno film ma mieć premierę w listopadzie 2020 roku. Teraz wiemy kiedy ruszy produkcja The Eternals.

Z doniesień wynika, że rozpoczęcie produkcji zaplanowano na wrzesień 2019 rok. Daje to twórcom niecały rok na stworzenie The Eternals by dotrzymać planowanej premiery. Reżyserem została  Chloe Zhao odpowiedzialna za The Rider i Songs My Brothers Taught Me. Scenariusz piszą Matthew i Ryan Firpo.

Fabuła filmu osadzona ma być w dalekiej przeszłości, kiedy Celestiale stworzyli w wyniku eksperymentów superpotężnych Eternalsów. Mieli być oni strażnikami Ziemi. Film będzie prawdopodobnie kręcił się wokół pozornie nieskończonej wojny o dominację między Eternals a Deviantami.

Wygląda na to, że wprowadzając tak mało znanych bohaterów do MCU Marvel wkroczy tym samym w czwartą fazę. Być może właśnie na tym filmie będzie budować kolejne opowieści tworząc odłam w istniejącym uniwersum, lub tworząc całkowicie nowe. Na razie nie mamy żadnych konkretnych szczegółów na ten temat. Kwestie fabuły pozostają niejasne, a o ewentualnej obsadzie nie ma nawet plotek. Teraz uwaga studia skupia się przede wszystkim na Avengers, a także Kapitan Marvel, bo to premiery z najbliższej przyszłości. Zapewne po nich dostaniemy konkrety o nowych produkcjach.

Czytaj też: John Cena zostanie następcą Steve’a Rogersa?