WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Co wiemy o Google Pixel 2?

Google Pixel 2 to aktualnie bardzo gorący temat. Dużo osób czeka na specyfikację, datę premiery czy wygląd. Najnowszy przeciek ujawnia wiele rzeczy na jego temat – między innymi datę premiery.

Przeciek pochodzi od Evana Blassa, którego wcześniejsze słowa bardzo często się sprawdzały. Pixel 2 będzie posiadał Snapdragona 836. SoC nie będzie wielką rewolucją w stosunku do Snapdragona 835, jednakże ma on pracować z większą częstotliwością od poprzednika. Jeśli chodzi o datę premiery to ta miała zostać ustawiona na 5 października. Także przecieki sugerują, że wraz z Pixel 2 ma zostać ogłoszony nowy Chromebook Pixel. Jednakże istnieje możliwość, że smartfon zostanie zaprezentowany wcześniej a 5 października dotyczy daty wypuszczenia na rynek. A może być też tak, że wtedy zostanie on ujawniony a później trafi na rynek. Ta kwestia jest niepewna.

https://twitter.com/evleaks/status/900527086322032640

Poprzednie doniesienia mówiły, że Pixel 2 wraz z HTC chcę stworzyć niedrogi smartfon, który będzie znacznie tańszy od poprzednika. Jednakże jak widać, było to nieprawdą. Snapdragon 836 ma zapewnić najwyższą wydajność a wątpię, żeby jakość wykonania czy pozostałe podzespoły miały gorszą jakość. Pixel 2 zdecydowanie będzie smartfonem, na którego warto poczekać.

Źródło: http://wccftech.com/