WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Wine Smart, czyli smartfon z klapką od LG

LG Wine Smart, to najnowsza propozycja koreańskiego producenta LG. W tym wypadku cechą charakterystyczną nowego smartfona nie jest przerośnięty panel wyświetlacza czy zawinięty fragment obudowy. Wine Smart, to ukłon w stronę miłośników tzw. telefonów „z klapką”.

Tak, jak wspominałem, nie doświadczymy w przypadku tego modelu wielkiego ekranu, zatem na potwierdzenie moich słów – LG Wine Smart został wyposażony w 3.5-calowy wyświetlacz LCD, pracujący w rozdzielczości 480 x 320 pikseli(przy zagęszczeniu na poziomie 165 ppi). Za odpowiednią wydajność odpowiedzialny jest czterordzeniowy procesor z zegarem 1.2GHz, 1GB pamięci RAM oraz bateria o pojemności 1700mAh.

lg wine smart

Specyfikacja obejmuje również 8-megapikselowy aparat główny oraz kamerę VGA na froncie obudowy. Pełna konstrukcja mierzy dokładnie 118,6 x 59,4 x 16,9mm przy łącznej wadze 141 gramów. Warto również zaznaczyć, że Wine Smart, poza 4-gigową pamięcią przeznaczoną na zapis plików oferuje także możliwość rozszerzenia o dodatkowe 64GB, za pomocą karty micro SD. Smartfon pracuje pod kontrolą systemu Android 4.4 KitKat i w pełni wspiera technologię LTE.

LG Wine Smart oficjalnie zadebiutuje jeszcze przed końcem bieżącego miesiąca. Prawdopodobnie w pierwszej kolejności zasili rynek Korei Południowej. Jaka będzie dokładnie cena telefonu, tego jeszcze nie wiadomo. Specyfikacja pozwala jednak zakładać, że nowy produkt od LG przeznaczony będzie dla średnio wymagających użytkowników, co oznacza, że cena nie powinna być zbyt wysoka.

https://www.youtube.com/watch?v=g4lHFdCgQwA

Źródło: gsmarena.com