WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Nauka

Wkroczcie do świata języka Python za okazyjną kwotę

Niewiele jest języków programowania, które poleca się nowicjuszom tak często jak w przypadku języka Python. Przy dosyć łatwej składni jest on wykorzystywany choćby przy uczeniu maszynowym i może właśnie przyszła najlepsza pora, abyś się go nauczył.

Wszystko to za sprawą Python 3 Bootcamp Bunde, które aktualnie można pobrać za wyjątkowo okazyjną cenę 41 dolarów, a więc zaledwie ułamek z początkowych 810 dolarów. Co twórcy kursu obiecują Wam przekazać za tę kwotę? 30 godzin programistycznego treningu dla początkujących, w czasie których wyłożone zostaną podstawy na temat instrukcji warunkowych, pętli czy formatów danych. Jak tylko zapoznacie się ze składnią Pythona, kurs natychmiast przybierze bardziej skomplikowany kierunek, gdzie użytkownik będzie budował własne programy.

Na zestaw składa się dziewięć kursów, wśród których znajdziecie aż nadto okazji, aby podnieść swoje umiejętności w programowaniu. Należą do nich Python Scrapy, Scipy czy iPython, z których każdy skupia się na nieco innych wykorzystaniach tego języka. Z pełną ofertą możecie zapoznać się tutaj.

źródło: techspot.com | zdjęcie: visualstudio.com