WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Wkrótce Forza Horizon 2 wypadnie ze sklepu Microsoftu

Skąd taka decyzja? Nie wiadomo. Może Microsoft chce narobić obok marki odrobinę szumu przed premierą Forza Horizon 4 i zgarnąć trochę grosza? Wszyscy przecież wiemy, że produkty, które wkrótce znikną ze sprzedaży wydają się nam bardziej ekskluzywne. Tak będzie właśnie z Forza Horizon 2.

Ta odsłona serii z 2014 roku ma na zawsze zakończyć swoją przygodę w ofercie sklepu Microsoftu po okresie EOL. Będzie to miało miejsce już 30 września, po którym Forza Horizon 2 stanie się niemożliwa do kupienia na tej platformie. Oczywiście wszyscy jej dotychczasowi posiadacze nie zostaną pozbawieni swojej kopii i bez żadnego problemu będą w stanie pobrać grę. Jednak muszą wiedzieć, że nie otrzymają już żadnego DLC i prawdopodobnie również aktualizacji. No, chyba że jakieś będą wymagane do poprawnego działania.

Microsoft zachęca oczywiście do wypróbowania powoli umierającej produkcji za pośrednictwem August Games With Gold. To oczywiście sierpniowa odsłona subskrypcji, w ramach której otrzymacie ponadto For Honor, Dead Space 3 i Disney Epic Mickey 2.

Fallout 76 nie tylko na Bethesda.net. Start przedsprzedaży w Microsoft Store

Źródło: Forzamotorsport
Zdjęcia: Microsoft