Jak wielkim sukcesem było Galaxy S8 nie trzeba nikomu mówić. Jest to jeden z najlepszych flagowców od lat. Potwierdzają to wyniki sprzedaży oraz opinie użytkowników. Nic więc dziwnego, że Samsung chce wypuścić na rynek kolejne wersje smartfona.

Od pewnego czasu firma wypuszcza na rynek amerykański specjalną edycją Galaxy. Nosi ona dopisek S. Zazwyczaj pojawiała się ona w drugiej połowie lata. Tym razem, zamiast tej wersji, może się pojawić Galaxy S8 Active. W Amazonie pojawiło się szkło na ten smartfon, co zdradziło trochę informacji. Można zobaczyć rendery S8 Active oraz sklep ujawnił także datę premiery – 1 sierpnia 2017 roku.

Nowy smartfon ma posiadać 5,8 calowy wyświetlacz AMOLED, który jest całkowicie płaski. Jest to przeciwieństwo tego co oferuje zwykła wersja Galaxy S8. Taka zmiana została dokonana w celu wzmocnienia konstrukcji przed upadkami czy uderzeniami. Wersja Active, podobnie jak poprzednicy, ma być odporna na wodę, kurz i krople deszczu. Czekacie może na premierę tego smartfonu?

Źródło: https://www.neowin.net/