WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Własność gracza w Fallout 76 i wygląd postaci

Kolejny tydzień i kolejna dawka informacji, która z pewnością nie będzie ostatnią. Ponownie Pete Hines z Bethesdy ujawnił co nieco o nadchodzącej produkcji i tym razem poruszył własność gracza w Fallout 76 oraz opcje zmiany wyglądu postaci. 

Jak to w przypadku gier multiplayer z otwartym światem bywa, czasem inny gracz może być bardziej niebezpieczny od najtrudniejszego bossa. Zwłaszcza w momencie, kiedy w grę wchodzi Wasza zdobywana godzinami własność… nie wspominając o wznoszonych przez długie tygodnie budynkach! W Fallout 76 gracze będą mogli ingerować w świat Appalachii na wiele sposobów. Wśród nich wyróżniają się jednak dwa – rozmieszczone przez twórców warsztaty oraz objęte za pomocą mechanizmu C.A.M.P. tereny. Na tych ostatnich będzie można dowolnie budować i nie martwić się o ich trwałość. Inni gracze nie będą bowiem mogli ich niszczyć.

Sprawa ma się nieco inaczej w przypadku warsztatów. Te będziemy przejmować, ale w ich posiadanie nie będziemy wchodzić na wieczność. Każdy inny gracz będzie bowiem w stanie je przejąć, co jednak nie tyczy się skrzynek z naszymi zasobami. Są one tak bezpieczne, jak obozy C.A.M.P. Wychodzi też na to, że nie będziemy musieli spędzać godzin w kreatorze postaci, ponieważ modyfikacje protagonisty mają być proste i darmowe. Dostępne zawsze, bo w menu głównym.

Fallout 76 – nazwa mapy, system wymian i mechanika snu

Źródło: Wccftech
Zdjęcia: Wccftech