WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści dostępna na Steam

Wygląda na to, że CD Projekt Red chce dotrzeć swoją najnowszą produkcją do większego grona graczy. Właśnie dziś Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści zadebiutowała na Steamie w promocji z wieloma dodatkami.

Gra opowiadająca kolejny rozdział w uniwersum Wiedźmina zaliczyła przed prawie trzema tygodniami, zgarniając całkiem pozytywne oceny. Jej gatunek jest jednak w pewnym stopniu niszowy, więc prawdopodobnie nie zawitała do biblioteki na GOGu wielu fanów przygód Geralta (czekamy na oficjalne wyniki sprzedażowe). Ba! Przecież Wojna Krwi skupiała się na zupełnie innej historii! Wyłączność na platformie GOG również nie zapewniła twórcom wielkiego rozgłosu, więc decyzja o jej premierze na Steamie jest zrozumiała. Jej cena w przybytku Valve jest identyczna, bo wynosi 99,99 złotych… choć za tyle złociszczy dostajemy jeszcze garść gratisów.

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści dostępna na Steam
Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści dostępna na Steam

W nich znalazła się tak zwana „bonusowa zawartość”, która sprowadza się do oficjalnej ścieżki dźwiękowej, grafik koncepcyjnych i innych podobnych ciekawostek… dostępnych zapewne w sieci. Osobiście podobają mi się te naleciałości z czasów gier na płytach i rozbudowanych edycji pudełkowych, ale teraz przemawia do mnie bardziej dodatkowa darmowa gra. Mowa o pierwszej odsłonie Wiedźmina, który jest uważany przez wielu graczy za tego najlepszego, który swoim klimatem najlepiej nawiązywał do prozy Sapkowskiego. Grę znajdziecie tutaj, choć wyszukanie jej w sklepie Steam jest odrobinę utrudnione – tytuł jest bowiem „niesprecyzowany”.

Czytaj też: Nowi bohaterowie Overwatch nie przebiją już Burzyciela

Źródło: Facebook