WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

World Of Tanks otrzyma tryb jednoosobowy

Bardzo znana gra o czołgach nie przestaje w rewolucjach. Zmieni się nie tylko warstwa dźwiękowa WoT ale także po raz pierwszy w historii pojawi się tryb jednoosobowy.

Tryb ten nazywać się będzie „War Stories” i trafi on do tytułu 22 sierpnia. Co ważne, będzie to ekskluzywna zawartość dostępn tylko na konsolach. Na szczęście będzie ona w pełni darmowa. Scenariusz skupi się na najważniejszych wydarzeniach historycznych ale także przedstawi historie alternatywne czy fikcyjne. TJ Wagner, dyrektor kreatywny i wykonawczy w Wargaming, mówi:

War Stories to ewolucja naszej marki. Pierwsza kampania w świecie World of Tanks pozwala nam wprowadzić nową narrację i rozszerzyć tytuł dla nowych i obecnych czołgistów.

War Stories będzie posiadało dwie kampanie składające się każda z trzech rozdziałów. Pierwsza z nich skupi się na armii czerwonej i froncie wschodnim a druga opowie losy brytyjskiego czołgisty w czasie zimnej wojny. W niedalekiej przyszłości do WoT mają trafić kolejne dwie kampanie opowiadające o II Rzeszy i ataku na Wielką Brytanię oraz o alternatywnym zakończeniu kryzysu kubańskiego.

Źródło: Materiały prasowe