Dni Fantastyki to wielkie wydarzenie dla fanów szeroko pojętej fantastyki organizowane we Wrocławiu – stolicy Dolnego Śląska. Kiedyś sławne za swój klimat, ciekawe prelekcje i liczne fandomy tam przybywające. Jednak czy wciąż można pokusić się o taką opinię?

Mamy Wam do zaprezentowania relację z tej imprezy, a w szczególności z dziesięciu punktów programu, a także trochę o tym i owym, co działo się na terenie Zamku w Leśnicy. Tym razem, choć ciekawych prelekcji było sporo, skupiliśmy się na wydarzeniach dziejących się na Amfiteatrze, bo po pierwsze były to interesujące punkty programu, a po drugie, jak zwykle zresztą, duszne i małe sale nie zachęcały, by zbyt długo w nich przebywać.

Swoją przygodę rozpoczęliśmy w piątek. Szybkie ogarnięcie biletów i podróż na pierwszą prelekcję o godzinie 14. Co do samych kas biletowych to organizacja była całkiem dobra, dwie kasy do kupna biletów, trzecia była dla osób z biletami kupionymi w przedsprzedaży, a czwarta będąca zarazem punktem informacji była dla gości, mediów i tym podobnych osób, które już za wejściówki płacić nie musiały.

Współautor: Joanna Marteklas

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!