WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Wrześniowe PlayStation Plus zaszalało – God of War III i Destiny 2 w ofercie

Jeśli nadal nie jesteście subskrybentami usługi PlayStation Plus, to może ta miesięczna oferta Was skusi? Sony w ramach wrześniowej edycji odda w ręce graczy m.in. Destiny 2 oraz God of War III Remastered.

Co tu dużo mówić, ten miesiąc dla PlayStation Plus upłynie pod naprawdę ciekawą banderą. Sama obecność Destiny 2 sprawia, że każdy kto do tej pory nie zdecydował się na subskrypcje powinien się nad nią zastanowić. W grę wchodzi bowiem jeden z najciekawszych shooterów w gatunku MMORPG, który może i nie zapewni Wam zabawy na setki godzin (chyba że naprawdę w niego wsiąkniecie), ale z pewnością będzie dobrą przygodą na kilkadziesiąt godzin. Destiny 2 posiada bowiem pełnoprawną kampanię fabularną.

A co z resztą? Nie ma tutaj może i tak ciekawych pozycji, ale remaster God of War III z 2017 roku z pewnością trafi w gust wielu. Zwłaszcza po fenomenalnej odsłonie sprzed kilku miesięcy. Ponadto możecie liczyć na przygodówkę Another World – 20th Anniversary Edition, grę logiczną Q.U.B.E: Director’s Cut, Foul Play oraz Sparkle. O ile pierwsze 5 pozycji jest dostępnych na PlayStation 5, to w Sparkle 2 zagracie wyłącznie na PS Vita.

God of War mógł zadebiutować w klimacie egipskich mitów i legend

Źródło: Engadget