WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Wszyscy gracze The Elder Scrolls Online z tygodniowym kontem premium

The Elder Scrolls Online oferuje wszystkim graczom darmową, tygodniową subskrypcję do ESO Plus. Warunek: należy ją uruchomić pomiędzy 5 a 9 lipca na jednej z trzech platform – PC, PlayStation 4 i Xbox One.

The Elder Scrolls Online Plus to usługa, która odblokowuje dodatkową zawartość i unikalne korzyści, takie jak wzrost tempa zdobywania doświadczenia. Każdy z dotychczasowych (płacących) subskrybentów będzie w dodatku otrzymywał darmową skrzynię lootu każdego dnia w trakcie trwania eventu.

Podczas Bonus Event, gracze mogą wypróbować zdecydowaną większość „ficzerów” ESO Plus za darmo, z wyłączeniem choćby przypływu wirtualnej waluty oraz wspomnianych skrzynek z wyposażeniem. Każdy zainteresowany gracz będzie mógł uruchomić ESO Plus Free Trial w wewnętrznym sklepie gry The Elder Scrolls Online, zwanym Crown Store.

Bethesda, czyli wydawca tytułu, stara się w ten sposób wywołać trochę szumu wokół swojej gry, do której trafił przecież niedawno duży wydatek Morrowind. Jest to największe rozszerzenie od debiutu TESO, który odbył się w roku 2014, a obecnie trwający Bonus Event nie jest jedynym, jaki miał miejsce w tym roku i całkiem możliwe, że nie jest również ostatnim. W czerwcu bieżącego roku The Elder Scrolls Online mogło się pochwalić 7 milionami graczy i Bethesda liczy, że tego typu wydarzeniami uda się tę liczbę stale zwiększać.

źródło: venturebeat.com