Premiera nowych urządzeń Apple’a już za rogiem. Firma zaplanowała konferencję na 16 października w Cupertino. Prawdopodobnie ukazany zostanie nowy iPad Air 2. Wietnamski blog uprzedził tę korporację i wypuścił zdjęcia urządzenia do sieci.

Tinhte.vn pokazał użytkownikom internetu jak może wyglądać iPad Air 2. Podkreślę słowa „może wyglądać”, bo jak to bywa z przeciekami, nie zawsze są one prawdziwe. Nie wiemy nic o wnętrzach tabletu, albo o ekranie, ponieważ sfotografowany został prototyp. Nie wiadomo też czy sam model jest podobny do tego, co Apple pewnie niedługo pokaże, ale przypuśćmy, że Wietnamczycy wiedzą co robią.

Nowy iPad Air zapożycza nieco designu od nowych iPhone’ów, co można zauważyć na pierwszy rzut oka. Będzie miał czytnik linii papilarnych na przycisku Home, ale najważniejsze jest to, że jego grubość wyniesie 7 mm (0,5 mm mniej niż pierwszy Air). Przyciski od głośności osadzone są na krawędzi urządzenia, a „odchudzenie” było możliwe dzięki zabraniu przycisku odpowiedzialnego za wyciszanie urządzenia. Jednak powtórzę się raz jeszcze, nie traktujcie tych informacji jak prawdziwych, to tylko przeciek, który zresztą potwierdzony zapewne nie zostanie.

geqyg1onwnvxufjecwfn

qwa6ivkepguwrpbpdphc

ve9xyrhnv8hs8srqw61a

[źródło i zdjęcia: gizmodo.com]

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej