WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Wyciekł zwiastun Star Wars: Battlefront II

EA miało w planach oficjalnie zapowiedzieć Star Wars: Battlefront II 15 kwietnia, ale wygląda na to, że zdjęto właśnie fanfary, jakie miały temu towarzyszyć.

Co najmniej kilku użytkowników udostępniło w serwisach Vimeo i YouTube zwiastun nadchodzącego Star Wars: Battlefront II, a ten szybko rozniósł się po mediach społecznościowych. Zawiera on sceny wykreowane na silniku gry, nie ujawniając jednak ujęć z samej rozgrywki. Tak, jak się spodziewano, Battlefront II opowiada historię lojalnemu Imperium. Podczas jego przygody najpewniej zetkniemy się z takimi postaciami jak Yoda i Darth Maul, widoczni na trailerze.

Mimo tego, że sednem rozgrywki ma być tryb multiplayer, tym razem EA postanowi uraczyć nas również kampanią dla pojedynczego gracza. Ci, którzy zamówią tę grę przedpremierowo otrzymają dodatkową zawartość związaną z filmem Star Wars: The Last Jedi, który swoją premierę będzie miał w nadchodzące święta. Miejmy nadzieję, że tryb single player będzie na tyle dobry, aby zmazać grzech nie umieszczenia go w pierwszej grze cyklu.

źródło: mspoweruser.com