WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Wyciekły rendery Samsung Galaxy Note 8! Czy tym razem obędzie się bez wpadki?

Wybuchowy Note 7 okazał się wielkim ciosem dla Samsunga i zniechęcił wielu użytkowników do tej firmy. Jednak pomijając fakt felernej baterii to był to świetny telefon chwalony w wielu recenzjach i uznawany za najlepszy produkt Samsunga do tej pory. Galaxy S8 odniósł sukces na rynku więc teraz czas na wersję Note. Co może nam zaoferować? Sprawdźcie sami!

Z odkrytych renderów możemy dowiedzieć się wiele ciekawostek o tym telefonie. Specyfikacja nie jest jeszcze znana ale natomiast wiem już, że zostanie on wyposażony w podwójną kamerę z tyłu w pozycji wertykalnej oraz złącze mini-jack 3.5mm. Cóż za paradoks kiedy zawsze obecne wejście teraz stanowi taką sensacje. Na szczęście Samsung nie idzie śladem firmy z nadgryzionym jabłkiem i oferuje w swoich telefonach oddzielne złącze słuchawkowe. Poza tym znajdzie się tam miejsce na rysik oraz port USB typ C. Nigdzie nie widać jednak czytnika linii papilarnych co może oznaczać fakt, że będzie on wbudowany w wyświetlacz infinity znany już z S8. Mówiłem już co sądzę o tym rozwiązaniu i uważam je za duży krok naprzód w dziedzinie zabezpieczeń. Na górze znajduje się slot na kartę SIM prawdopodobnie podwójny slot hybrydowy umożliwiający zainstalowanie karty microSD.

Na więcej konkretów przyjdzie nam jednak poczekać. Samsung musi zadbać o to by ten model był chętnie kupowany i pozbawiony wad poprzednika. Tylko tak będzie w stanie odkuć się po katastrofalnej sytuacji z Notem 7