WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Wyciekły tytuły sequeli Avatara

Bezsprzecznie Avatar z 2009 roku jest jednym z przełomowych filmów w historii kina. W przygotowaniu są kolejne części, a my nadal nie znamy zbyt wielu szczegółów na temat filmów Jamesa Camerona. Jednak teraz, być może, wyciekły tytuły sequeli Avatara.

BBC News donosi, że mieli wgląd w dokumentację na temat serii i ujawnia cztery tytuły sequeli Avatara.

Avatar: The Way of WaterAvatar: The Seed BearerAvatar: The Tulkun Rider and Avatar: The Quest for Eywa.

Cameron wyjawił jakiś czas temu, że w części 2 i 3 pojawi się ogromna ilość wody. Eywa w tytule czwartego filmu wydaje się natomiast odniesieniem do bóstwa czczonego przez ludy Na’vi na Pandorze. Z tego by wynikało, że te tytuły mogą być prawdziwe. Być może to na razie ich robocze wersje, a może takie właśnie zostaną nam oficjalnie udostępnione. Nie wiadomo.

Produkcja filmów rozpoczęła się we wrześniu 2017. Aktorka Zoe Saldana ukończyła pracę w lecie tego roku. Jednak biorąc pod uwagę ogromną ilość CGI jaka potrzebna jest do uzyskania finalnego efektu, posprodukcja będzie trwała jeszcze przez lata.

James Cameron zapowiedział już rok temu wstępne daty premier sequeli Avatara: Avatar  2 – 18 grudnia 2020 roku, a potem kolejno – 17 grudnia 2021 roku ,20 grudnia 2024 roku,19 grudnia 2025 roku.

Czytaj też: Nowy trailer Venoma zawiera niespodziewane treści

Źródło: https://www.cbr.com/