WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Wygląda na to, że Aquaman będzie hitem

W sieci pojawiły się pierwsze reakcje krytyków i fanów na film Aquaman. Zapowiada się, że Aquaman będzie hitem i najlepszym filmem DC do tej pory.

Z Aquamanem studio wiąże ogromne nadzieje. Ma on być pewnego rodzaju odkupieniem w oczach fanów i wprowadzić DC w nową fazę. Wszyscy wiedzą, że do tej pory filmy serwowane nam przez DCEU nie były najlepsze, a efekty specjalne wołały o pomstę do nieba.  Jak jest w przypadku Aquamana?

Krytycy mieli szansę obejrzeć ten film podczas londyńskiej premiery. W ogólnym rozrachunku został on przyjęty bardzo ciepło. Pojawiły się głosy, że to najlepszy film DC, a nawet najlepszy film superbohaterski 2018 roku. Dodatkowo chwalono reżysera Jamesa Wana, efekty specjalne (!) i stworzony świat. Nawet fabuła nazywana jest niesztampową. Brzmi ciekawie, prawda? Dodatkowo krytycy opisywali Aquamana jako „epicką podwodną przygodę” czy „Gwiezdne Wojny w połączeniu z Indianą Jonesem i Avatarem”.

„Aquaman” jest najambitniejszym filmem DC w historii. To ogromny, żyjący spektakl, który jest śliczny, szalony, pełen świetnej akcji i sprawia ogromną przyjemność widzom. Ale to James Wan jest prawdziwą gwiazdą tej produkcji – robi z materiału źródłowego coś wspaniałego i totalnie sobie z tym radzi.

Zobaczyłem „Aquamana” przed świętem dziękczynienia i miałem tydzień na przemyślenie go. Ma swoje wady, ale jest zabawny. Mamoa i Patrick Wilson są absolutnymi klejnotami. Przede wszystkim film jest po prostu szalony. Nie mogę uwierzyć, jak bardzo kreatywne i szalone to jest. Muszę zobaczyć to jeszcze raz!

Podobnych głosów jest więcej. To bardzo miła odmiana po słabych produkcjach, ale DC dawało nam wcześniej. Pozostaje czekać na polską premierę i przekonamy się, czy faktycznie jest tak dobrze, jak oceniają. Jestem dobrej myśli.

Film Aquaman wejdzie na ekrany polskich kin już 21 grudnia.

Czytaj też: Powstanie miniserial Wojny Konsolowe

Źródło:  digitaltrends.com