Poprzedni rok dla Samsunga był ciężki. Galaxy Note 7 okazał się być jedną z największych wpadek firmy w historii. Początkowo były pomysły aby wymyślić nową nazwę dla tej serii produktów, aby nie kojarzyła się z płonącymi bateriami. Jednakże Samsung podjął decyzję o kontynuowaniu serii.

Szef działu smartfonów, Koh Dong-jin, twierdzi, że nowe smartfony będą lepsze, bezpieczniejsze i bardziej innowacyjne. W ostatnich miesiącach pojawiały się pewne informacje na temat Note 8, jednakże dopiero teraz zobaczyliśmy jak wygląda przód urządzenia. A robi on wrażenie. Cienkie ramki wyglądają fantastycznie, dodatkowo ekran zajmuje prawie cały przód. Wygląda to trochę podobnie do tego co Samsung zastosował w Galaxy S8 i S8+ jednakże moim zdaniem efekt jest lepszy. Przynajmniej nie powinno być problemów z różowymi bokami ekranu w niektórych przypadkach.

Niedawno miały miejsce plotki na temat specyfikacji smartfona. Ma on posiadać Snapdragona 836, który jest lekką poprawioną wersją 835. Qualcomm jeszcze nie ujawnił szczegółów dotyczących nowego procesora więc na te informacje musimy jeszcze poczekać. Tak samo musimy poczekać na większą ilość informacji na temat Galaxy Note 8.

Źródło: https://www.neowin.net/