WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Czy tak ma wyglądać Samsung Galaxy S8?

Odliczanie zostało rozpoczęte. Do premiery nowego flagowca Samsunga – Galaxy S8 pozostał już niecały miesiąc i choć do tej pory mieliśmy sporo przecieków dotyczących tego urządzenia, to ich ilość będzie proporcjonalnie rosła do 29 marca. Wtedy też odbyć ma się konferencja Galaxy Unpacked w Nowym Jorku, gdzie smartfon zostanie oficjalnie ukazany światu. Jednak już teraz mamy zdjęcia ukazujące wygląd Galaxy S8. 

Poniższy obrazek opublikowany został przez Evana Blass – redaktora serwisu VentureBeat, który ma całkiem niezły rekord trafnych przecieków dotyczących Galaxy S8. Ostatnio ujawnił on specyfikację urządzenia, teraz ukazał czysty render rzekomo prezentujący urządzenie. Jego wygląd zresztą jest podobny do zdjęć, które jakiś czas temu obiegły sieć. Smartfon praktycznie w całości składa się z ekranu. Nie ma fizycznego przycisku, a ten prawdopodobnie mają zastąpić klawisze ekranowe, zaś czytnik linii papilarnych wyląduje na tylnej części. Poza tym jak widać Samsung całkowicie pożegnał się ze standardowym ekranem i nawet podstawowa wersja Galaxy S8 ma posiadać zakrzywione boki (z czego sam akurat zadowolony nie jestem). Przecieki sugerują też, że telefon ten jako pierwszy na rynku będzie posiadał procesor Snapdragon 835 wprost od Qualcomma. Nowy flagowiec podobno ma być dostępny w dwóch wersjach – z ekranem 5,7 oraz 6,2 cala.

https://twitter.com/evleaks/status/836762073384292353

Oczywiście są to tylko przecieki, choć te im bliżej premiery, tym bardziej są trafne, zatem warto brać je pod uwagę. Szczegółów dowiemy się już 29 marca.

źródło i zdjęcie: engadget.com