WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Wykaż się i zgarnij Black Desert Online na Steam

Zazwyczaj gdy twórcy decydują się na rozdawanie swoich gier za darmo, to robią to albo ze specjalnych okazji, albo kierując się chęcią tchnięcia życia w zapomniany tytuł. W większości wypadków odebranie takiego „prezentu” ogranicza się do kilku kliknięć, ale w tym przypadku musisz powalczyć o Black Desert Online na Steam.

Gra studia Pearl Abyss, którą dorwiecie na Steamie już za 39,99 złotych przeżywa właśnie mały kryzys. To przynajmniej wynika z ostatnich recenzji, które w znakomitej większości (a mówimy tutaj o 610 opiniach graczy) są negatywne. MMO, jak to MMO – trudno w tym gatunku o wysokie noty od początkujących, którzy zwyczajnie się od nich ”odbijają”. Wtedy to nadchodzi czas na wylanie żalu, np. w sekcji recenzji. W przypadku Black Desert Online twórcy udostępnili ją za darmo z okazji 10 milionów graczy. Okres próbny trwa całe siedem dni od 3 do 17 października. Zegar zaczyna odliczać w momencie zapisania się do promocji.

Ta jest w pewnym sensie specjalna, ponieważ wszyscy gracze mogą otrzymać swoją własną kopię Black Desert Online na zawsze. Wystarczy, że osiągną 56 poziom postaci i wykonają wskazaną misję. Czy warto? Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie sam, ale ten moment jest najlepszy na zapoznanie się z dziełem Pearl Abyss. Po zakończeniu darmowego triala i zdobyciu gry na własność, gracze będą mogli spędzić kolejne godziny w nadchodzącym rozszerzeniu Drieghan.

Red Dead Redemption 2 z natywnymi 4K na Xbox One X

Źródło: Wccftech
Zdjęcia: Wccftech