WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Wymagania Fear The Wolves zostały ujawnione

Fear the Wolves, gra studia Vostok Games otrzymała właśnie oficjalne wymagania sprzętowe na platformie Steam. Tragedii nie ma, ale w związku z etapem produkcyjnym, te wymagania mogą się zmienić.

O Fear the Wolves miałem już okazję dla Was pisać. Gra ma skorzystać z popularnego w ostatnich miesiącach trybu Battle Royale, ale w nieco innym wydaniu. Unikalności ma temu dziełu nadać sam klimat, który został utrzymany w postapokaliptycznej wizji w stylu klimatu wschodnioeuropejskiego. Mowa więc o opuszczonych budynkach, licznej, ale stłamszonej odrobinę roślinności oraz oczywiście znakach radioaktywności w postaci pyłu, czy zmutowanych bestii. Oczywiście (jak na Battle Royale przystało) gracz spada na mapę, zbiera ekwipunek i próbuje umrzeć jako ostatni spośród 100 graczy.

Fear the Wolves

Każdy chętny będzie miał ku temu okazję już niedługo, bo wczesny dostęp wystartuje jeszcze w tym miesiącu na Steamie. Jednak do zabawy będziecie musieli posiadać:

  • 64-bitowego Windowsa 7 (lub nowszego)
  • Dostęp do Internetu
  • 16 GB wolnej pamięci na dysku

W kwestii najniższych ustawień przyda się 8 GB pamięci RAM, karta graficzna (GTX 650 Ti/Radeon R7 260) z 1 GB pamięci VRAM oraz procesor – byleby miał dwa rdzenie (i3-2130/FX-4100) i taktowanie powyżej 3 GHz. Na lepsze efekty i płynniejszą zabawę będą mogli sobie pozwolić posiadacze Ryzena 5 1600 lub i7-3930, karty graficznej GTX 970/R9 390 oraz 16 GB pamięci operacyjnej. Szczerze jednak wątpię, czy gra zrobi w ogóle użytek z tych minimalnych 8 GB.

Źródło: Steam