WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Wymagania sprzętowe World War 3 od polskiego studia

W końcu ujawniono finalne wymagania sprzętowe World War 3. Czy studio z Gliwic zaszalało pod kątem wymaganej konfiguracji, czy może dopnęło aspekty optymalizacji na ostatni guzik?

Jeśli tegoroczna odsłona serii Battlefield lub Call of Duty nie przypadnie Wam do gustu, to wybawienia poszukajcie w naszych stronach. Tak się bowiem składa, że dynamiczny shooter multiplayer od polskiego studia The Farm 51 wkrótce zadebiutuje na Steamie. Stanie się to już 19 października, w którym to World War 3 wejdzie do Steam Early Access. W tych testach udział wezmą wszyscy posiadacze konfiguracji sprzętowej spełniającej następujące wymagania:

Minimalna specyfikacja do World War 3

  • Procesor: Intel Core i5-2500
  • Karta graficzna z obsługą DirectX 11: GeForce GTX 770 lub AMD Radeon HD 7870
  • Pamięć RAM: 8 GB

Rekomendowana specyfikacja do World War 3

  • Procesor: Intel Core i7 4790k CPU
  • Karta graficzna z obsługą DirectX 12: GeForce GTX 970 lub AMD Radeon R9 290
  • Pamięć RAM: 16 GB

W grę wchodzi również 35 GB wolnego miejsca na dysku i szerokopasmowe połączenie z internetem. Ponadto w obu przypadkach Wasz system nie może być starszy od Windowsa 7 w wersji 64-bitowej. Co tu dużo mówić – wymagania sprzętowe World War 3 z pewnością nie zmiatają nas z foteli. Jeśli więc macie procesor z przynajmniej 4 rdzeniami, a Wasza karta graficzna nie pamięta czasów królowania CS 1.6, to możecie spać spokojnie i wypróbować „polskiego Battlefielda” już 19 października za około 100 złotych.

World War 3 to taki Battlefield… ale z Polski!

Źródło: Guru3D
Zdjęcia: Guru3D