WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Wyprzedaż Steam z okazji Chińskiego Nowego Roku

Miesiąc bez wyprzedaży, to miesiąc stracony. Pewnie z takiego założenia wychodzi firma Valve, która planuje kolejną wielką akcje na Steamie. Tym razem kupimy taniej z okazji Chińskiego Nowego Roku.

Wygląda więc na to, że jeśli planujecie zakup nowej gry, to warto chwilę poczekać. Tym razem data rozpoczęcia wyprzedaży na Steamie ujrzała światło dzienne za pośrednictwem prywatnych forów dla deweloperów, gdzie Valve zapowiada nadchodzące wydarzenia tak, aby dać dystrybutorom szansę na przygotowanie stosownych obniżek. Miejmy nadzieje, że ci tym razem będą w stanie zaktualizować ceny w nowych walutach na czas, ponieważ podczas Steam Winter Sale wiele tytułów nie posiadało stosownego przelicznika z dolarów na m.in. złotówki.

Tak więc wspomniany przeciek z forum zapewnił nam Steam Database za pośrednictwem Twittera. Okazało się, że wyprzedaż z okazji Chińskiego Nowego Roku odbędzie się w dniach 15-19 lutego. To nie tak dużo, zważywszy na długość poprzednich edycji, ale Valve po raz kolejny zrezygnowało z ograniczonych czasowo ofert. Oznacza to tyle, że od początku, do końca Steam Lunar New Year Sale przeceny będą na identycznym poziomie.

Źródło: Twitter.com, Kitguru.net