WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Wystartowała jesienna wyprzedaż Steam 2018

Czy ktokolwiek się tego spodziewał? Mamy przecież jesień, pogoda zachęca do spędzania czasu w domu, a… no tak – przecież przed miesiącem ktoś ujawnił datę rozpoczęcia jesiennej wyprzedaży Steam 2018. Co tym razem zgotowało nam Valve?

Ha, pytanie! Oczywiście całą masę promocji na gry, które kuszą kilkudziesięcioprocentowymi obniżkami. Minuta w sklepie wystarczyła mi, abym zrobił sobie swoją listę wartych do ogrania propozycji. Sztampowe? Może i odrobinę, ale jak tu nie polecić GTA V za 85,73 zł, czy Wiedźmina 3 w wersji GOTY za 59,99 złotych. Odchodząc jednak od tych popularnych produkcji, mogę wyróżnić Graveyard Keepera za 50,39 zł, polskiego Frostpunka (który dostał właśnie darmowe DLC) za 73,69 zł, czy fenomenalnego „pożeracza wolnego czasu”, jakim jest Cities Skylines, w którym utopicie nudę za 26,99 złotych. Rzecz jasna interesujących tytułów w okazyjnej cenie jest mnóstwo (aż 13745 pozycji), więc nie sposób ich wymienić. Ich listę znajdziecie tutaj.

Jesienna wyprzedaż Steam 2018 to również swojego rodzaju podsumowanie roku w wykonaniu Valve. Rozpoczęto więc kolejną edycję gali Nagród Steam, w której to gracze głosują na te gry, które są ich zdaniem najlepsze w danej kategorii. W zamian za poświęcony w głosowaniu czas Wasz profil wzbogaci kolejna odznaka, zapewniająca na maksymalnym poziomie 100 punktów doświadczenia. Zarówno głosowanie, jak i masowe przeceny zakończą się 27 listopada o godzinie 19:00.

Czytaj też: Nowe oferty promocyjne Deals With Gold!