WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Wystartowała otwarta beta Sea of Thieves

Nastał dzień, w którym to piraci mogą wypłynąć na pełne wody za zupełną darmochę. Wszystko dzięki pierwszej w pełni otwartej becie Sea of Thieves, którą możecie wypróbować do niedzieli do godziny 11:00.

Sea of Thieves z pewnością nie trzeba przedstawiać wszystkim miłośnikom pirackich klimatów i otwartych gier MMO, w których to zabawa i kooperacja ze znajomymi gra główną rolę. Nasze zadanie jest proste – przemierzamy ocean z wyspy na wyspę w poszukiwaniu skarbów, na które wykupiliśmy kontrakt. Te przekładają się na poparcie u specjalnych ugrupowań/gildii, które pełnią fabularny zarys dzieła studia Rare. Jednak wraz z nowym etapem produkcji do gry zostały dodane nowe zlecenia. Pierwsze z nich zmienia nas w typowych kurierów, a drugie w prawdziwych łowców skarbów, które będziemy musieli wydrzeć z rąk nieumarłych w pustych dotąd Fortach Szkieletów.

Bądźmy jednak szczerzy – to nieustannie zaskakujący nas tryb wieloosobowy jest w tych tytułach najważniejszy. Napadanie na innych graczy? Jest! Haniebna ucieczka z pola bitwy z kilkoma łupami? Jest! Gorączkowa ucieczka przed wrogą flotą? Również! Innymi słowy, dowolność, otwartość świata i scenariusze, które mogą zapaść w pamięć na długo. Jeśli tym krótkim opisem przekonałem Was do Sea of Thieves, to nie zwlekajcie i włączcie pobieranie ze sklepu Microsoftu. Nie zapomnijcie również o swoich kamratach, którzy z pewnością umilą Wam dłużące się sztormy i może pomogą w ubiciu tej przebrzydłej bestii, czyli Krakena? 

Źródło: microsoft.com