WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Xiaomi Amazfit Bip dostępny w polskiej dystrybucji

Xiaomi Amazfit Bip to smartfon posiadający GPS, pulsometr i bardzo długi czas pracy na baterii. Jest on przeznaczony dla osób, które uprawiają sport oraz chcą wiedzieć jak funkcjonuje ich organizm. Właśnie trafił on do sprzedaży detalicznej partnerów ABC Data.

Zegarek został wyposażony w moduł GPS i Glonass wyprodukowany przez Sony. Zapewnia to doskonałą lokalizację urządzenia. Smartwatch umożliwia pomiar pulsu a także analizę snu. Z innych rzeczy to Xiaomi Amazfit Bip posiada kompas, barometr oraz trzyosiowy akcelerometr. Wyróżnia go także bardzo długi czas pracy na baterii (do 45 dni) oraz niska waga, która wynosi 32 g. Smartwatch został pokryty szkłem Gorilla Glass i spełnia normę IP68 więc jest odporny na pył, wodę oraz powinien być ciężki do stłuczenia. Kamil Wojtyra, Social Media & Marketing Manager w Xiaomi, mówi:

Xiaomi Amazfit Bip uzupełnia naszą gamę akcesoriów sportowych, doskonale wpasowując się pomiędzy opaskę Mi Band a smartwatch Amazfit Pace. Takie urządzenia zdecydowanie pomagają zmotywować się do aktywności fizycznej, a dzięki niskiej cenie są dostępne dla każdego.

Xiaomi Amazfit Bip dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej czerwonej i zielonej. Jego sugerowana cena to 299 zł.

Źródło: Materiały prasowe