Jeśli istotnym czynnikiem przy zakupie nowego smartfona Xiaomi jest dla Was to, czy zostanie on zaktualizowany do Android 7.0 Nougat, producenci sprzętu elektronicznego postanowili ułatwić Wam życie.

Chińska firma Xiaomi postanowiła bowiem opublikować listę wszystkich smartfonów, które zostaną zaktualizowane do wyczekiwanego Androida 7.0 Nougat (niektóre aktualizacja podciągnie nawet do 7.1). W tym zaszczytnym gronie znajdziemy takie modele jak Xiaomi Mi4c, Mi4s, Mi Note, Mi Max, Mi 5, Mi 5s, Mi 5s Plus, Redmi Note 4X, a także Mi 6, Mi Max 2, Mi 5C i Redmi 4X z tych, którym przypadnie Nougat 7.1.

Warto zauważyć, że niektóre z istotnych dla firmy modeli nie znalazły się na tej liście i należy do nich choćby oryginalny Redmi Note 4, innym z kolei niespodziewanie zapowiedziano wsparcie dla Androida 7.0 i mówimy tu, na przykład, o Mi Note’ach. Sprawa nie jest jednak zupełnie przegrana dla tych, którzy posiadają urządzenia niewymienione na rzeczonej liście, bowiem przy aktualizacji do MIUI 9, mimo braku Androida 7.0, mogą zostać zaimplementowane pewne jego cechy.

źródło: gizchina.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!