WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Zabawki z Avengers: Endgame zdradzają nowe szczegóły

Utrzymanie w ryzach wszelkich informacji na temat kontynuacji Infinity War jest bardzo trudne. Jak widać Disney i Marvel nie są w stanie zapobiec wyciekom niektórych spojlerów. Tym razem są to zestawy Lego. Okazuje się, że zabawki z Avengers: Endgame zdradzają nowe szczegóły.

Spojlery na temat nowych Avengersów pochodzą z różnych, często nieoczekiwanych źródeł. Od klipu promującego Audi z Robertem Downeyem Jr., po minifigurki Lego. Tym razem to znów zabawki z Avengers: Endgame zdradzają nowe szczegóły. Chodzi dokładniej o zestawy klocków Lego.

Jeden z użytkowników Instagrama opublikował przybliżone tłumaczenia nazw zestawów klocków, wraz z ceną i ilością części. Oparte są one na nadchodzących filmach Marvela. Odnoszą się nie tylko do Avengers: Endgame, ale również do filmu Spider-Man: Far From Home.

https://www.instagram.com/p/Br3X4YnneAs/?utm_source=ig_web_copy_link

Mimo iż nie mamy za wielu szczegółów, prócz tytułów, cen i ilości części, to nadal stanowią swego rodzaju spojler. Captain America: Attack of the Outrider zapowiada niewielką bitwę, gdyż ma tylko 167 części, zaś War Machine Crusher sugeruje nowy strój postaci. Najciekawiej prezentuje się Battle of the Assembled Avengers, która zawiera aż 699 części. Wskazuje to na dość sporą bitwę z udziałem większości Avengersów.

Mamy również trzy zestawy z filmu Spider-Man: Far From Home, jednak nie podano ani ceny, ani ilości elementów w paczce. Jednak same tytuły potwierdzają informacje na temat fabuły. Spider-Man zmierzy się ze złoczyńcami władającymi żywiołami. Na razie nie wiadomo, kiedy klocki wejdą do sprzedaży.

Premiera Avengers: Endgame już 26 kwietnia 2019 roku, zaś 5 lipca zadebiutuje Spider-Man: Far From Home.

Czytaj też: Ile prawdopodobnie będzie trwał Avengers: Endgame?

Źródło: bgr.com