WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Zagraj Predatorem w GTA V

Kolejna modyfikacja do Grand Theft Auto V zapewni Wam kilka godzin zabawy w roli pełnoprawnego Predatora. Kto bowiem powiedział, że po ulicach Los Santos nie może biegać pewien zaawansowany technologicznie kosmita?

Mod The Predator został stworzony przez JulioNIB, a jego stan możemy określić mianem „testów beta”. Innymi słowy, umożliwia pobawienie się w skórze Predatora, ale nie zdziwcie się, jeśli nagle zapadniecie się pod ziemię albo przy jakimś ruchu odleci Wam jedna z kończyn. Walka i udostępniony nam arsenał nawiązuje naturalnie do serii filmów, w których to Predator pojawił się jeszcze w 1987 roku. Innymi słowy, to gratka dla wszystkich fanów tego tworu rodem z koszmarów science-fiction.

Modyfikację pobierzecie stąd (albo stąd), a tutaj znajdziecie poradnik jego instalacji. Warto przypomnieć, że to nie jedyna możliwość na zabawę w ciele kultowych bohaterów komiksów, czy kinematografii. Wystarczy przypomnieć mod do GTA V, który umożliwia wcielenie się w Hulka, lub ten, który przemienia gracza w Magneto.

Wciel się w Hulka za pomocą moda do GTA V

Źródło: Kotaku
Zdjęcia: Kotaku