Subskrypcja PlayStation Plus jest niezbędna dla wielu graczy. Jeśli chcesz grać online to musisz ją posiadać – uważam to za jedną z największych wad nowej generacji konsol. Na szczęście to nie koniec promocji związanych z PS Plus.

Co miesiąc każdy otrzymuje dwie darmowe gry. Początkowo, gracze narzekali na firmę za słabe tytuły, jednakże teraz się to zmieniło. Przykładowo w tym miesiącu można zagrać w Assassin’s Creed: Freedom Cry oraz Just Cause 3. Także do 25 października można pobrać i grać w imprezowy tytuł PlayLink. Także otrzymuje się sporo rabatów na różne gry oraz 10 GB miejsca na dysku internetowym.

W celu większej promocji, Sony Interactive Entertainment Europe ogłosiło, że kupując 12 miesięczną subskrypcję PS Plus otrzyma się możliwość skorzystania z tej usługi przez aż 15 miesięcy. Promocja dostępna jest jedynie w PlayStation Store do wtorku, 29 sierpnia do godziny 11:00. Cena wynosi 195 zł. Z PS PLus regularnie korzysta 26,4 miliona osób na całym świecie, więc baza graczy jest ogromna.

Źródło: Materiały prasowe

    Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!